E-papierosy jako zamiennik zwykłych papierosów?

E-papierosy stanowią świetne rozwiązanie dla osób chcących rzucić bądź ograniczyć palenie tradycyjnych papierosów, natomiast dla osób pragnących jedynie cieszyć się aromatycznym dymem i walorami smakowymi e-papierosów bez ryzyka uzależnienia się od nikotyny posiadamy w ofercie również tzw. „liquidy zerówki” – czyli płyny do zalania e-papierosa niezawierające nikotyny, a jedynie nuty smakowe.

Pod wieloma względami e papierosy są również tańsze w porównaniu ze zwykłymi papierosami. Na shishasklep.pl wydajne liquidy o różnych pojemnościach dostępne są w niskich cenach, często w rozsądnych promocjach.

Palenie bez dymu i brzydkiego zapachu? Rozwiązaniem są e-papierosy!

Dzięki temu, że używając e-papierosów nie spala się substancji smolistych, a jedynie podgrzewa się występujące w liquidzie składniki, do środowiska nie emituje się szkodliwego dymu o nieprzyjemnym zapachu, tylko parę wodną. To sprawia, że dzięki e-papierosom w pomieszczeniach nie gromadzi się dym, który wsiąka w ściany i latami utrzymuje się na wszystkich przedmiotach w domu. Generowana przez e-papierosy para szybko wietrzeje, nie pozostawiając po sobie żadnych śladów.

Akcesoria do e-papierosów oraz części!

W bogatej ofercie produktowej sklepu shishasklep.pl znajdują się różnego rodzaju e-papierosy przeznaczone zarówno dla doświadczonych vaperów, jak i zestawy startowe dla osób początkujących. Te bardziej zaawansowane modele posiadają szereg części, które się zużywają i należy je wymieniać. Warto więc wspomnieć o szerokim asortymencie akcesoriów do e-papierosów dostępnych w shishasklep.pl. W sprzedaży znajdują się między innymi takie elementy, jak: kartridże, grzałki, ustniki, pyrexy, uszczelki, baterie czy etui, służące zarówno naprawom uszkodzonych elementów, jak również modyfikacji e-papierosów.

Poza akcesoriami eksploatacyjnymi, w sklepie znajduje się również szeroka gama różnego rodzaju aromatów i liquidów o różnych pojemnościach. Wystarczy tylko puścić wodze fantazji i wybrać najbardziej odpowiadający smak w przekroju od typowo owocowych, przez typowo tytoniowe, aż po te ziołowe bądź cukierkowe. Natomiast ci bardziej zaawansowani użytkownicy e-papierosów mogą skorzystać z oferty tzw. premixów i baz nikotynowych, czyli produktów do samodzielnego tworzenia liquidów.

Sklep zapewnia możliwość złożenia zamówienia online poprzez dodanie produktów do wirtualnego koszyka i opłacenie ich, by po kilku dniach cieszyć się aromatem e-papierosa. Można też odwiedzić jeden z punktów stacjonarnych znajdujących się w Warszawie, Łodzi, Krakowie i Gdyni, by móc poradzić się pracowników, którzy chętnie doradzą, jaki model e-fajki wybrać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here