Jakie odświeżacze powietrza są warte polecenia

Przyjemny zapach w domu czy innym miejscu, w którym przebywamy, działa relaksująco i bardzo pozytywnie. Aby uzyskać przyjemny zapach w pomieszczeniu, czasem konieczny jest dobry odświeżacz powietrza. Który z nich jest najlepszy? Który warto stosować?

Odświeżacze w sprayu

Najbardziej popularne odświeżacze powietrza to odświeżacze w sprayu. Warto ich używać, nie można jednak zapominać, że ich jakość jest różna. Niektóre zapewniają przyjemny zapach w pomieszczeniu tylko przez krótką chwilę. Minusem odświeżaczy powietrza w sprayu jest konieczność wielokrotnego używania, bowiem po jednorazowym użyciu przyjemny zapach zawsze znika dość szybko.

Wśród odświeżaczy powietrza w sprayu, można wyróżnić odświeżacze o określonym zapachu i odświeżacze neutralizujące zapach – na przykład – dymu papierosowego.

Odświeżacze działające stale

Chcąc zapewnić stały i przyjemny zapach w pomieszczeniu, warto postawić na odświeżacze, które będą działać stale. Wybór jest duży. Odświeżacze z urządzeniem, które dawkuje odpowiednią ilość odświeżacza co określony czas, odświeżacze podłączane do prądu czy choćby wystarczające na długo odświeżacze w żelu. Warto stawiać na tego rodzaju odświeżacze. Są niewiele droższe od odświeżaczy w sprayu, a działają o wiele bardziej efektywnie.

Odświeżacze do samochodu

Przyjemny zapach w samochodzie również jest bardzo ważny. Tu oczywiście nie sprawdzą się odświeżacze powietrza w sprayu czy inne dedykowane do większych pomieszczeń. Słabo działają choinki zapachowe i podobne odświeżacze. Dużo lepiej odświeżacze montowane na kratce nawiewu powietrza.

Bez względu na wybór odświeżacza, wydatek jest niewielki, efekt używania zaś może być bardzo fajny, dlatego warto odświeżacze powietrza stosować regularnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here