Jantar noclegi – widok na morze, plażę i stojące na niej łodzie

Interesują Cię nadmorskie noclegi? Jantar to niewielka nadbałtycka wieś położona w gminie Stegna na Mierzei Wiślanej. Jej okolica to teren bardzo zasobny w bursztyn – stąd zresztą wzięła się jej nazwa. Jest to chętnie wybierana miejscowość wypoczynkowa, w której znaleźć można naprawdę komfortowe apartamenty. Jantar mogą odwiedzać m.in. rodziny z dziećmi – na najmłodszych czeka tam bowiem sporo atrakcji. Zabukuj więc niezapomniane apartamenty nad morzem!

Apartamenty Jantar – noclegi nad morzem w pięknych okolicznościach przyrody

Jantar to wieś położona między Mikoszewem a Junoszynem, w gminie Stegna, na Mierzei Wiślanej. W sezonie jest popularnym kurortem turystycznym, który przyciąga turystów bardzo szeroką, pokrytą drobnym złocistym piaskiem plażą. Najsłynniejszą letnią imprezą w Jantarze są Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu.

Decydując się na noclegi nad morzem w Jantarze, można liczyć na naprawdę szeroką ofertę. Bez problemu da się tam wynająć komfortowe, nowoczesne apartamenty Jantar w dobrych cenach. Przykładem są chociażby obiekty Jantar Park oraz Bursztynowe Osiedle.

Noclegi w Jantarze to dobry pomysł na rodzinne wakacje – mimo że miejscowość nie jest duża, to funkcjonuje tam sporo atrakcji dla najmłodszych turystów. Gdzie konkretnie pójść i co zobaczyć?

Jantar – noclegi blisko morza i minizoo

Gdy uda Ci się już znaleźć dopasowane do potrzeb pokoje Jantar, pomiędzy wypoczynkiem na plaży warto udać się do tamtejszego minizoo – to naprawdę interesujący sposób na spędzenie czasu całą rodziną. Można tam obejrzeć m.in. zebrę, kangury, wielbłąda jednogarbnego, lamy, alpaki oraz kozy syryjskie i kameruńskie.

Imponująca jest też działająca w ramach minizoo ptaszarnia – na zwiedzających czekają m.in. emu, białe pawie, nandu oraz egzotyczne gatunki kur. To idealna okazja, by z bliska zobaczyć te zwierzęta i dowiedzieć się o nich nieco więcej.

Apartamenty Jantar – wypad do Rodzinnej Farmy

Minizoo oraz ptaszarnia funkcjonują w ramach większego kompleksu rekreacyjnego w Jantarze, czyli Rodzinnej Farmy. Jest to nowoczesny, zielony ośrodek wypoczynkowy. Mieszczą się tam place zabaw dla dzieci, tereny rekreacyjne z trampolinami, baseny oraz boisko do siatkówki plażowej.

Na Farmie znajdują się także bar, stajnia z zespołem padoków, na których można jeździć konno, a także plac z gokartami. Można tam spędzać czas zarówno na wypoczynku, jak i aktywnie – coś dla siebie znajdą tam dla siebie i dzieci, i dorośli.

Pokoje Jantar – dzień w Indiańskiej Wiosce

Gdy zdecydujesz się na nocowanie Jantar, koniecznie odwiedź z rodziną Indiańską Wioskę, czyli rodzaj muzeum, w którym znajduje się licząca kilkaset eksponatów kolekcja akcesoriów i rękodzieła Indian Ameryki Północnej. Należą do nich ubiory wojowników, kobiet i dzieci, broń, maski użytkowane podczas obrzędów, przedmioty codziennego użytku itp.

Ekspozycja w muzeum oraz aranżacja wioski są co roku zmieniane. Po całym terenie oprowadza przewodnik, a zwiedzający mogą wysłuchać opowieści o historii i życiu Indian. Można tam również kupić wyjątkowe indiańskie pamiątki.

Turyści decydujący się na komfortowe noclegi w Jantarze z pewnością spędzą tam udane rodzinne wakacje. Apartamenty nad morzem to zawsze doskonały wybór!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here