Moda i Uroda

Jakie zniżki na ubrania i akcesoria czekają na Ciebie jeszcze w tym roku? Sprawdź!

  • 28 października, 2021
  • 3 min read
Jakie zniżki na ubrania i akcesoria czekają na Ciebie jeszcze w tym roku? Sprawdź!

Końcówka roku to doskonały moment, by zaszaleć na wyprzedażach. Najpierw można skorzystać z Black Friday, później następuje Cyber Monday, a na końcu są posezonowe wyprzedaże poświąteczne. Sprzedawcy dokładają wszelkich starań, by każdy zakupił wymarzony prezent i nie powitał początku roku z przepełnionym portfelem. Na jakie produkty warto polować w czasie tych wydarzeń? Kiedy najlepiej kupić ubrania, dodatki i akcesoria? Które ze sklepów w czasie takich wydarzeń oferują największe zniżki bądź wyprzedają dużo produktów?

Black Friday dla zapalonych łowców okazji

Czarny Piątek to święto zakupów przeniesione do Europy, a później do Polski ze Stanów Zjednoczonych Ameryki. Jego data jest ruchoma i zależy od terminu Święta Dziękczynienia – to z kolei zawsze wypada w czwarty czwartek listopada. Czarny Piątek to następujący dzień po tym święcie. Tradycyjnie w Stanach następują wtedy wyprzedaże towarów, które nie sprzedały się w czasie minionego roku. Jeśli poluje się na buty Black Friday jest odpowiednią okazją – w USA przeceny sięgają nieraz i kilkudziesięciu procent. Aktualnie ten termin został przeniesiony na warunki europejskie i mimo braku Święta Dziękczynienia promocje obejmują również sklepy na Starym Kontynencie. Niestety promocje nie są aż tak widowiskowe. Jeżeli jednak planuje się kupić droższe buty Black Friday może być do tego świetną okazją. Luksusowe marki takie jak sklep Wojas również włączają się do tej akcji i często przeceniają obuwie i dodatki. W czasie Czarnego Piątku promocje są zazwyczaj stacjonarne i obejmują sklepy zarówno z ubraniami, jak i dodatkami, a także sklepy ze sprzętem RTV i AGD. To również doskonała okazja, by zaopatrzyć się w prezenty świąteczne – często przecenione bywają zabawki i sprzęty elektroniczne dla dzieci. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Cyber Monday dla fanów zakupów przez Internet

Cyfrowy Poniedziałek jest kontynuacją zakupów w Black Friday, która obejmuje sklepy online przez kolejny weekend. Jako że przesyłki nie są nadawane w sobotę i niedzielę cały ruch w tych sklepach jest obsługiwany właśnie w Cyber Monday. O ile w Czarny Piątek wyprzedaż dotyczy wszystkiego rodzaju sklepów, o tyle w poniedziałek największy ruch generują sklepy z elektroniką. Coraz aktywniej włączają się również sklepy oferujące ubrania i akcesoria – szczególnie jeśli posiadają własny sklep internetowy. Nawet w sklepach luksusowych, takich jak Wojas, prowadzone są wietrzenia i wyprzedaże stanów magazynowych. Dzięki temu można zaopatrzyć się w dobra, których zakup i tak się planowało.

Poświąteczne wyprzedaże dla tych, którzy wiedzą czego chcą i wiedzą gdzie to zdobyć

Tradycyjnie wyprzedaże sprzętów, akcesoriów oraz ubrań zimowych zaczynają się w czasie trwania przerwy pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia, a Nowym Rokiem. Jeśli planuje się zakup konkretnego sprzętu czy ubrania z najnowszej kolekcji warto poczekać do tych wyprzedaży – dzięki temu można oszczędzić na prawdę spore pieniądze. Warto monitorować ceny towarów i skorzystać z okazji, gdy ta się tylko nadarzy.

Fotografia ślubna
Następny artykuł