Motoryzacja

MasterCard i Mercedes-Benz – współpraca, jakiej jeszcze nie było!

  • 11 stycznia, 2024
  • 3 min read
MasterCard i Mercedes-Benz – współpraca, jakiej jeszcze nie było!

Marka Mercedes-Benz podjęła współpracę z MasterCard, dzięki której płatność za paliwo nie była jeszcze nigdy aż tak wygodna! Nowoczesne rozwiązanie Mercedes Pay będzie niedługo dostępne w naszym kraju! Dowiedz się więcej o współpracy Mercedes-Benz z Mastercard, czytając nasz poniższy artykuł!

Nowoczesne rozwiązanie Mercedes-Pay

Póki co Mercedes Pay dostępny jest tylko w Niemczech, jednak docelowo ma on być do dyspozycji klientów we wszystkich lokalizacjach globalnie. Marka Mercedes-Benz wprowadza do swoich luksusowych pojazdów nowoczesne technologie, które ułatwiają kierowcy i pasażerom jazdę. Jednym z innowacyjnych rozwiązań jest właśnie Mercedes Pay.

Mercedes Pay w Polsce

Jest to bardzo łatwe rozwiązanie. Na ten moment Mercedes-Pay dostępny jest tylko w Niemczech. Posiadacze Mercedesa mogą płacić za usługi cyfrowe i aktualizacje sprzętu na żądanie w sklepie Mercedes me, za pomocą czytnika linii papilarnych w aucie. W przyszłości rozwiązanie to ma się jednak pojawić w kolejnych państwach europejskich – w tym w Polsce!

Gdzie można płacić Mercedes Pay?

Dzięki Mercedes Pay można zapłacić m.in. za parkowanie. Użytkownicy Mercedesa, korzystając z systemu MBUX lub aplikacji Mercedes me, mogą rozpocząć proces parkowania na ulicy i go także zakończyć, wygodnie za niego płacąc. Po zakończeniu postoju, system MBUX wyświetla opłatę za parkowanie, a Mercedes Pay umożliwia jej realizację.

Co więcej, z Mercedes Pay można zapłacić za tankowanie bez stanie w kolejce na stacji benzynowej! Dodatkowo, użytkownicy Mercedes me “Fuel&Pay” mogą porównywać ceny paliw na różnych stacjach benzynowych w Niemczech i zapłacić za tankowanie cyfrowo. Po zakończonym procesie uzupełniania paliwa, należy wsiąść do pojazdu, sprawdzić koszty tankowania i szybko zapłacić za pomocą kody QR.

Stale rozwijająca się technologia sprawia, że nasze życia z dnia na dzień jest bardziej cyfrowe. Korzystamy nie tylko ze smartfonów czy inteligentnych zegarków, ale również inteligentnych domów. Za nimi idą samochody połączone z siecią. Te innowacyjne rozwiązania przyczyniają się do naszego komfortu i elastyczności. Mają nam one ułatwić życie. Jednym z takich rozwiązań jest właśnie Mercedes Pay, który umożliwia bezpieczne przetwarzanie płatności za usługi e-commerce Mercedes-Benz i produkty. Producent chce zaoferować swoim klientom bezpieczną i ekskluzywną usługę, ułatwiającą codzienne funkcjonowanie. Jeżeli więc chodzi o płatności i dane, to Mercedes-Benz jest marką godną zaufania.

Pozwól sobie na ekskluzywny komfort i bezpieczeństwo z Mercedes-Benz!

Poszukujesz sprawdzonego, wygodnego i komfortowego samochodu? Nikt nie dba o szczegóły tak, jak Mercedes-Benz. Każdy model został dopracowany pod każdym kątem – bezpieczeństwa, komfortu czy multimediów. MB Motors, Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, posiada swoje salony w Poznaniu, Piasecznie i Jankach koło Warszawy. W swojej ofercie posiadają różne modele Mercedes-Benz, które zachwycają nie tylko swoim wyglądem, ale również możliwościami. Odwiedź najbliższy salon MB Motors już dziś lub odwiedź ich stronę internetową i zapoznaj się bliżej z ofertą.