Komputery

Nowy iPad Air – jakie ma funkcje?

  • 2 maja, 2022
  • 3 min read
Nowy iPad Air – jakie ma funkcje?

iPady to urządzenia cieszące się niesłabnącą popularnością z racji swoich parametrów technicznych. Najnowszy model iPada Air to sprzęt, który robi wrażenie na każdym. Sprawdź!

Nowy iPad Air – jakie ma funkcje?

iPad, który dopiero c wyszedł z fabryki Apple to prawdziwy cud techniki. Zauważamy to już w momencie pierwszego spojrzenia na ekran – wyświetlacz Liquid Retina o przekątnej 10,9 cala to gwarancja wygody i niesamowitych możliwości, a szeroka gama kolorów i antyodblaskowa powłoka sprawiają, że iPad znajdzie zastosowanie także w profesjonalnych pracach graficznych. iPad posiada wbudowany czytnik Touch ID, służący do odblokowywania urządzenia, a co ciekawe, w taki sposób można również płacić za zakupy. Nowy iPad występuje w pięciu delikatnych, pastelowych kolorach z których każdy robi niezwykłe wrażenie. Tym jednak, o czym trzeba wspomnieć jest przełomowy czip M1 z 8-rdzeniowym CPU, zapewniającym nawet o 60% wyższą wydajność w porównaniu z poprzednim modelem. To robi wrażenie!

Nowy iPad – komu może się przydać?

Nowy iPad przyda się każdego, zarówno do codziennego przeglądania internetu, korzystania z mediów społecznościowych czy oglądania filmów, jak i do pracy. Dzięki wiernemu odwzorowaniu kolorów, iPad doskonale sprawdzi się w pracach graficznych, również tych profesjonalnych. Dołączony do kompletu Apple pencil zapewnia wyższą precyzję każdego ruchu. Rysikiem Apple Pencil możesz nie tylko wskazywać, ale także rysować czy pisać, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

iPad Air czy warto?

Wiele osób zastanawia się, czy warto zainwestować w nowego iPada pro, czy może lepiej postawić na tańszego modeli Air. Odpowiedź nie jest oczywista, jednak z pewnością nowy iPad jest urządzeniem innowacyjnym, które zaskakuje, intryguje i daje o wiele szersze możliwości do poszerzania swoich horyzontów. Wyrazisty ekran LCD z klawiaturą magic keyboard to wszystko czego potrzebujesz, by wykonać codzienne zadania czy po prostu posurfować po sieci. Nowy iPad Air to jakość, klasa i styl, a do tego szybkość działania i mnóstwo nowych możliwości. Jeżeli szukasz wyjątkowego urządzenia, nowy iPad Pro z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

iPad 10.2 w Lantre

Nowy iPad 10.2 w Lantre to sprzęt o najwyższych parametrach technicznych. Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, pozwala na dobranie jej odpowiednio do własnego charakteru i temperamentu. Zamów swój egzemplarz już dzisiaj i ciesz się nową technologią przyszłości! Nowego iPada znajdziesz tutaj: https://lantre.pl/ipad-air-m1-5g-611.