Usuwanie zmarszczek laserem frakcyjnym

Medycyna estetyczna przeżywa swój rozkwit, a kobiety, chcąc czuć się atrakcyjnie i swobodnie, coraz częściej korzystają z zabiegów mających zbawienny wpływ na kondycję skóry i samopoczucie. Zapobieganie starzeniu się i rozwojowi zmarszczek to jeden z kluczowych elementów, o który troszczą się kobiety. Chcą zachować młody wygląd skóry, zredukować zmarszczki i uczynić cerę bardziej świeżą i elastyczną.

Gabinety kosmetyczne proponują różnego typu zabiegi przy wykorzystaniu rozmaitych technik i narzędzi. Rozwiązaniem godnym uwagi i bliższego zainteresowania jest usuwanie zmarszczek przy pomocy lasera frakcyjnego. Jest to doskonała i sprawdzona metoda usuwania zmarszczek, które powstały na twarzy, dekolcie, szyi a także na dłoniach. Podczas zabiegu wykonywanego z wykorzystaniem lasera, na wybranej powierzchni ciała tworzą się mikro kanaliki poprzez emitowanie światła laserowego. Impulsy, przenikające z dużą intensywnością jeden obok drugiego wywołują siatkę mikrouszkodzeń na wybranym obszarze skórnym. Usuwanie zmarszczek laserem frakcyjnym jest bardzo skutecznym zabiegiem.

Dzięki takiemu działaniu, skóra zostaje zmuszona do szybkiej i intensywnej regeneracji. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć widoczne pożądane efekty, do których należy przede wszystkim większa elastyczność skóry, napięcie i rewitalizacja. Skóra staje się gładsza, bardziej świetlista i napięta, dzięki czemu sprawia wrażenie dużo młodszej. Efektem zabiegu przy użyciu lasera frakcyjnego jest spłycenie zmarszczek, utworzenie lepszej struktury naświetlanego miejsca oraz zwężenie porów. Zabieg usuwania zmarszczek z wykorzystaniem lasera jest obecnie jedną z metod dostępnych na rynku, jednak daje on dużo lepsze i bardziej widoczne efekty niż inne zabiegi poboczne.

Dla uzyskania satysfakcjonujących efektów, zaleca się wykonanie trzech zabiegów, w odstępie około 6 tygodni. Główne efekty, jakie daje wykorzystanie lasera to wyrównanie zarówno drobnych, mniej widocznych jak i tych głębokich zmarszczek, ujędrnienie skóry dekoltu i szyi, usuwaniu zmarszczek zlokalizowanych w okolicach oczu, lifting skóry dla tych, którzy charakteryzują się wiotką skórą powiek. Na zabieg mogą zapisać się także osoby, które chcą pozbyć się zmarszczki górnej wargi. Każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z usługi usuwania zmarszczek laserem, z pewnością chciałby dowiedzieć się nieco więcej na temat przebiegu samego zabiegu. Podczas konsultacji, zostanie omówione przeznaczenie zabiegu, a także wykluczone ewentualne przeciwwskazania, które nie umożliwiłyby przeprowadzenie zabiegu.

W trakcie konsultacji, zostanie podjęta decyzja o wyborze znieczulenia. Jeśli chodzi o cenę przeprowadzonego zabiegu, wszystko będzie zależało od powierzchni, miejsca zmarszczek oraz ich nasilenia. Trzeba nastawić się, że koszt jednej wizyty będzie oscylował w okolicy kilkuset złotych. Plusem zabiegu jest fakt, że nie należy od do czasochłonnych, ponieważ całość wraz z konsultacją trwa około 45 minut. Bardzo ważne jest, aby kilka dni po zabiegu stosować się do zaleceń i szczególnie dbać o obszary objęte zabiegiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here