Witryna chłodnicza - dlaczego warto taką posiadać i jak ona działa?

Lady oraz witryny chłodnicze przede wszystkim pozwalają na bardzo estetyczną prezentację serów, mięs czy też nabiału, ale też jednocześnie stwarzają idealne warunki do przechowywania tychże produktów. Można więc wyeksponować dla klienta wszystko to, co zostało przygotowane, a dzięki odpowiedniej witrynie nie trzeba się martwić o to, czy żywność się nie popsuje w nieodpowiednich warunkach. Jakie witryny w szczególności warto wziąć pod uwagę?

witryna chłodnicza

Witryna, w której wszystko dobrze się prezentuje

Do dyspozycji są różne wersje witryn, a także lady chłodnicze – wiele zależy więc od wielkości takiego sprzętu, jaki jest nam potrzebny. Dostępne są nawet wersje narożne. Tak naprawdę, nawet w przypadku witryn chłodniczych o mniejszej wielkości, do dyspozycji ma się dość dużą głębokość pozwalającą na jednoczesną ekspozycję naprawdę sporej ilości produktów. Sprzęt daje możliwość chłodzenia dynamicznego oraz jest wyposażony w system osuszania szyb – nic więc nie paruje, nic się nie skrapla, a co za tym idzie zawartość witryny zawsze może się pięknie prezentować. Sama ekspozycja w ramach witryny wykonywana jest z blachy nierdzewnej- jest to rozwiązanie wygodne do utrzymania w czystości. Dodatkowe oświetlenie led pozwala jeszcze lepiej wyeksponować zawartość witryny chłodniczej. Poszczególne modele sprzętu tego rodzaju można zobaczyć bezpośrednio pod hasłem witryna chłodnicza.

Jakie warunki do przechowywania stwarza taka witryna?

Jest to tak naprawdę najistotniejsza kwestia. Sam dostęp do witryny jest możliwy dzięki wygodnemu systemowi podnoszenia szyby, która jest zamocowana na specjalnych teleskopach. Szyba frontowa wykonywana jest ze szkła hartowanego. W zależności od tego, co chcemy umieścić w takiej witrynie, możemy samodzielnie ustawić pożądaną temperaturę. Można też w dowolnym momencie ją dostosowywać do własnych preferencji- nie ma więc obawy o to, że żywność będzie przechowywana w nieodpowiednich warunkach. Elektroniczny termostat z wyświetlaczem jest czytelny i łatwy w obsłudze.

Witryna sprawdzi się zarówno w sklepach, hotelach, a nawet w lokalach gastronomicznych. Wewnątrz takiej witryny chłodniczej znajduje się wbudowany agregat, chłodzenie jest dynamiczne, dodatkowo prawidłową pracę witryny wspomaga specjalny wentylator. Natomiast korpus, a także boki witryny są dodatkowo izolowane po to, aby móc utrzymywać pożądaną temperaturę wewnątrz witryny. Taki sprzęt doskonale sprawdza się w codziennej praktyce i jest często wybierany przez przedsiębiorców ze względów praktycznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here